VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii świętej

Daty - 11/06/2016

Bazylika Archikatedralna św. Apostołów Piotra i Pawła w Poznaniu

Kategorie

W sobotę, 11 czerwca odbędzie się VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii świętej do Bazyliki Archikatedralnej pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Poznaniu. Będzie to szczególna okazja, by w roku 1050. Rocznicy Chrztu Polski dziękować Bogu za dar wiary i Kościoła w naszej Ojczyźnie.

Program pielgrzymki:

10.00 Zawiązanie wspólnoty – bp Adam Bałabuch
10.15 – Konferencja: Sakrament chrztu świętego, teologia i praktyka – ks. dr Krzysztof Michalczak.
11.15 – przygotowanie do Eucharystii.
11.30 – Msza święta koncelebrowana pod przewodnictwem abpa Stanisława Gądeckiego, metropolity Poznańskiego.
13.00 – przerwa na posiłek i możliwość zwiedzania Katedry, Bramy Poznania i Rezerwatu Archeologicznego.
Z Wrocławia chcemy zorganizować autokar. Wyjazd miałby miejsce ok. 6:00 z placu Katedralnego. Koszt ok. 40 zł.

Rezerwacje

Bookings are closed for this event.