Dar serca na renowację obrazu Matki Bożej Adorującej

bardzo dziękuję za udział w Dniu skupienia dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej w dniu 21 maja br. Ogromnie cieszę się, że mogliśmy tak owocnie przeżyć ten czas.

W nawiązaniu do naszego spotkania jeszcze raz ośmielam się prosić o partycypowanie w kosztach renowacji obrazu Matki Bożej Adorującej w naszej wrocławskiej katedry.

Osoby, które mogą wspomóc to dzieło, proszę o wpłatę ofiary na konto parafii katedralnej:

Parafia katedralna p.w. św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu

Plac Katedralny 18

Nr konta: 68 1140 2004 0000 3702 8017 0783

Jest to konto dedykowane tylko na ten cel.

Tytuł wpłaty: darowizna na cele kultu religijnego. Konserwacja obrazu MB Adorującej.

Oczywiście rzetelnie rozliczę się z Panami z otrzymanych ofiar, przedstawiając dokładnie bilans wpłat i wydatków na konserwację obrazu.

Imiona i nazwiska osób, które zechcą uczestniczyć w dziele renowacji obrazu umieścimy w specjalnej kasecie, która będzie zamknięta w miejscu obrazu.

Bardzo dziękuję za zrozumienie i okazaną pomoc.

Serdecznie pozdrawiam. Z Bogiem!

Ks. Paweł Cembrowicz

Kod do przelewu, kwota do uzupełnienia.