MSZA ŚWIĘTA DZIĘKCZYNNA ZA POSŁUGĘ PASTERSKĄ KSIĘDZA ARCYBISKUPA MARIANA GOŁĘBIEWSKIEGO

W sobotę, 8 czerwca o godzinie 10 w Archikatedrze Wrocławskiej Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Marian Gołębiewski odprawi Mszę świętą na zakończenie posługi pasterskiej w naszej Archidiecezji w związku z przejściem na emeryturę. Zapraszam wszystkich szafarzy do udziału w dziękczynieniu Bogu za dar dotychczasowego Arcybiskupa Metropolity. Przybywamy na uroczystość o godzinie 9.40 i jesteśmy ubrani w tuniki. Proszę o zgłaszanie udziału poprzez mail. Oficjalny komunikat TUTAJ.