Przeskocz do treści

W najbliższym czasie Telewizja Polska zamierza emitować propagandowy spot promujący legalizację w Polsce homoseksualnych związków partnerskich. Ma on być nadawany w godzinach 6-18 a więc w porach największej oglądalności przez dzieci.

Wzywamy prezesa TVP Juliusza Brauna do niedopuszczenia do emisji tych skandalicznych spotów na antenie telewizji publicznej. Aby podpisać petycję kliknij i podpisz na stronie LINK.

Zapraszamy małżeństwa sakramentalne z różnym stażem na rekolekcje poświęcone małżeńskiej seksualności. Będziemy rozmawiać o sakramencie małżeństwa, jego realizacji w codziennym życiu, o czystości małżeńskiej, o roli przyjemności seksualnej i wielu poważnych sprawach.

Miejsce rekolekcji: Kraków Termin: 5-7.12.2014 r.Cena: 360zł za cały pobyt za małżeństwo. Informacje i zapisy: tel. 608 38 15 99

Magdalena Poprawa

Wielokrotnie nie zdajemy sobie sprawy, jaką rolę pełni w życiu społecznym rodzina i jak wiele, od zdrowo funkcjonującej rodziny zależy. Zdrowo funkcjonująca, tradycyjna rodzina chrześcijańska to skarb w społeczeństwie. Jest ich jeszcze wiele w naszym otoczeniu lecz dostrzega się narastający, w dość szybkim tempie, kryzys rodziny. U jego podstaw leżą np. niezdolność do wchodzenia w relacje i problemy z komunikacją międzyludzką. Prowadzi to przeważnie do rozpadu rodziny uwieńczonego rozwodem lub separacja. Skutkiem rozpadu rodziny jest m.in. samotne wychowywanie dzieci.
Czytaj dalej... "Co z kondycją naszych rodzin?"