Przeskocz do treści

Przedłużyliśmy zapisy do 31 stycznia. Proszę o przekazanie informacji innym nadzwyczajnym szafarzom.

Pamiętaj, że liczymy na Twoją obecność w tych szczególnym dla naszej wspólnoty dniach. Ze względu na konieczność potwierdzenia rezerwacji w Domu Pielgrzyma nie możemy daty zapisów przesunąć na luty.

Zachęcami do wpisywania siebie oraz swoich rodzin

Zapisy na pielgrzymkę do 31 stycznia br - aby zapisać kliknij tutaj (aby zapisać się konieczne będzie zalogowanie się)

Rok 2016 dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej Archidiecezji Wrocławskiej jest szczególny. W tym roku świętujemy 20 lat ustanowienia zadania nadzwyczajnego szafarza w naszej archidiecezji. Z tej okazji chcemy udać się w pielgrzymkę, dziękując Panu Bogu za miniony czas, za powołanie oraz odczytywać aktualne wezwania kierowane do nas przez Najwyższego.

Archidiecezjalna pielgrzymka nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. zaplanowana jest na dwa dni 16 i 17 kwietnia 2016 r. z noclegiem w Domu Pielgrzyma w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W programie pielgrzymki: Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowice, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Centrum Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach.

Pielgrzymka adresowana jest do nadzwyczajnych szafarzy wraz z rodzinami. Orientacyjny koszt nie powinien przekroczyć 270zł za osobę przy wyjeździe wspólnym autokarem oraz 200 zł na osobę przy dojeździe własnym transportem.

Zapisy na pielgrzymkę do 25 stycznia br - aby zapisać się zaloguj się i kliknij tutaj. 

Dalsze szczegóły zostaną podane w lutym br. po zakończeniu zapisów.