Przeskocz do treści

Komunikat

dotyczący IX Ogólnopolskiej Pielgrzymki nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej do Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego na Świętym Krzyżu w sobotę 16 czerwca 2018 rok
1. Zgodnie z kalendarium spotkań formacyjnych w roku 2017/2018 Ogólnopolska Pielgrzymka nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej odbędzie się w dniu 16 czerwca 2018. Spotykamy się w Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego, Święty Krzyż 1, 26-004 Bieliny.
2. Uwaga – nie będzie możliwości zaparkowania przed Sanktuarium.
Najbliższe parkingi znajdują się w miejscowości Huta Szklana – około 2 km przed Sanktuarium od Strony Kielc. Będzie możliwość wjazdu pod Sanktuarium odpowiednio oznaczonymi autokarami lub busami w celu dowozu pasażerów, jednak także  autokary będą parkowały w Hucie Szklanej.
3. Szczegółowy program dnia skupienia przedstawia się następująco:
10.00   Recepcja
11.00 Zawiązanie wspólnoty i prezentacja sanktuarium
11.30 Konferencja
12.30 Posiłek
14.00 Nabożeństwo czerwcowe i adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z okazją do skorzystania ze spowiedzi
15.00 Eucharystia
16.30 Rozesłanie (godzina orientacyjna)
4. Pielgrzymki są pielgrzymkami rodzinnymi. Dlatego w pielgrzymce mile są widziani członkowie rodzin nadzwyczajnych szafarzy.
5. Wzorem lat ubiegłych zabieramy alby i plakietki – alby ubieramy na Mszę świętą.
6. Ze względu na wielkość bazyliki możemy nie zmieścić się w jej murach – zatem trzeba być przygotowanym na pozostanie na zewnątrz (trzeba być gotowym na warunki polowe).
7. Nie organizuje się wyjazdu zbiorowego z Wrocławia - można organizować wyjazdy indywidualne!

Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych osób. Jeżeli jesteś zarejestrowany/a, prosimy o zalogowanie się. Nowi użytkownicy mogą się zarejestrować poniżej.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Required field