Potrzebni nadzwyczajni szafarze Komunii świętej na ŚDM

DO UDZIAŁU W ROZDAWANIU KOMUNII ŚWIĘTEJ
PRZEZ NADZWYCZAJNYCH SZAFARZY KOMUNII ŚWIĘTEJ
W CZASIE ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY KRAKÓW 2016

Komitet Organizacyjny ŚDM KRAKÓW’2016 zwrócił się z prośbą o zorganizowanie udziału Nadzwyczajnych Szafarzy w światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.
Prosimy zatem o zgłaszanie udziału podając:
- imię i nazwisko, pesel, imię ojca, nr i seria dokumentu tożsamości
- dni w których pragnę posługiwać (wtorek 26 lipca / Msza na Bloniach lub/oraz  Niedziela 31 lipca /  Msza na Campus Misericordiae)
- adres e-mail
Termin zgłaszania: do 24 kwietnia. Swoje zgłoszenie proszę przesyłać bezpośrednio na adres: pacem@o2.pl lub na stronie z formularzem zgłoszeniowym dla naszej Archidiecezji.

• Nadzwyczajni szafarze mogą także niezależnie zgłaszać się jako pielgrzymi i wtedy,
po uiszczeniu odpowiedniej opłaty, otrzymają pakiet pielgrzyma.
• Nadzwyczajni szafarze Komunii świętej przybywają na Campus Misericordiae jak wszyscy pielgrzymi w sobotę i nocują z soboty na niedzielę na Campusie (trzeba zabrać karimatę i śpiwór. Trzeba osobiście zadbać o wyżywienie w sobotę i niedzielę, chyba, że ktoś wykupi pakiet pielgrzyma z wyżywieniem.
• Rodzina nadzwyczajnego szafarza musi szukać na własną rękę pobytu w Krakowie, najlepiej poprzez rejestrację w oficjalnym systemie ŚDM.
• Więcej informacji można znaleźć na stronie www.krakow2016.com

Ks. Paweł Cembrowicz