Przeskocz do treści

Ogłoszenia 17 marca 2018

Informacje dla szafarzy - spotkanie 17.03.2018 rok

  1. Zaproszenie do udziału w liturgii Mszy świętej Krzyżma w Wielki Czwartek o godzinie 10.00 w Katedrze. Próba w Wielką Środę o godzinie 19.30 w Katedrze. Zgłoszenia mailowo do niedzieli palmowej włącznie (pacem@o2.pl).
  2. 16 czerwca w sobotę uroczystość 5. Rocznicy objęcia posługi pasterskiej przez naszego Księdza Arcybiskupa Metropolitę. Msza święta o godzinie 11 w Katedrze Wrocławskiej. Uczestniczymy w naszych strojach. Prosimy o zgłoszenia do udziału w liturgii.
  3. Na jesień 2018 roku i wiosnę 2019 roku są przewidziane rekolekcje dla szafarzy w ramach kursu Jakub. Informacje ukażą się na stronie szafarzy pod koniec kwietnia.
  4. Zapraszamy do udziału w katedralnej służbie liturgicznej. Zgłoszenia do końca kwietnia drogą mailową.
  5. Zaproszenie na pielgrzymkę do Włoch w Roku Jubileuszowym św. o. Pio w 100. Rocznicę otrzymania przez Ojca Pio stygmatów i w 50. Rocznicę jego śmierci. Pielgrzymka od 2 do 9 czerwca. Organizator: Biuro Podróży „Panorama”.
  6. Poszukujemy pracowników do katedry (konserwatorów, osoby do obsługi ruchu turystycznego). Zgłoszenia na mail.

 

Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych osób. Jeżeli jesteś zarejestrowany/a, prosimy o zalogowanie się. Nowi użytkownicy mogą się zarejestrować poniżej.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Pole wymagane